KONST / Litografier / Färglitografi 16773032
nr 1677 3032
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige, färglitografi. Signerad, numrerad 129/230 cm, yttermått inklusive ram: 67x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 februari 2025
kl 18:05:45
31/1 15:22:39
150 kr
3/2 17:36:48
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd